Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce

Dnia 23 maja 2017 r. na stadionie OSiR w Szczecinku odbyły się cykliczne zawody gimnazjalne  – Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Uczestniczyło w nich ogółem 117 osób z siedmiu szkół powiatu szczecineckiego, tj: Gimnazjum nr 1 Szczecinek, Gimnazjum nr 2 Szczecinek, Gimnazjum Biały Bór, Gimnazjum Turowo, Gimnazjum Gwda Wielka, Gimnazjum Barwice oraz Gimnazjum STO Szczecinek. Awans do Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego wywalczyły szkoły: Gimnazjum nr 1 Szczecinek – 6 osób, Gimnazjum Barwice – 6 osób, Gimnazjum nr 2 Szczecinek – 3 osoby, Gimnazjum Turowo – 2 osoby, Gimnazjum Biały Bór – 2 osoby, Gimnazjum Gwda Wielka – 1 osoba. Organizatorem zawodów z ramienia powiatu szczecineckiego był pan Mariusz Kieling.
Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć oraz tabele wyników :

Konkurencja Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik
110 m.p.pł. 1.Frąckiewicz Natan
2.Szelągowski Igor
2001
2001
14,87
15,15
100m 1.Wiśniewski Seweryn
2.Barszcz Łukasz
3.Lange Robert
4.Pietras Mariusz
2003
2002
2001
2001
11,72
11,75
12,00
12,51
300m 1.Barszcz Łukasz
2.Gręczyło Michał
3.Wiśniewski Seweryn
2002
2001
2003
41,08
43,63
48,45
 

1000m

1.Szewczyk Dawid
2.Dybowski Michał
3.Pestka Wojciech
4.Poghosyan Vahe
2001
2001
2003
2003
2,59,98
3,04,66
3,18,41
3.22,00
2000m 1.Lewandowski Bogdan
2.Piórkowski Gracjan
3.Mikołajczyk Grzegorz
4.Kuśnierz Paweł
2001
2001
2001
2001
6,39,41
7,07,93
7,28,37
8,04,50
skok w dal 1.Bartczak Jakub
2.Dana Mateusz
3.Pietras Mariusz
4.Ziółkowski Mateusz
2001
2001
2001
2002
5,32 m
5,21 m
4,92 m
4,70 m
skok wzwyż 1.Murawski Gracjan
2.Ziółkowski Mateusz
3.Kolczyński Kacper
2001
2002
2003
155 cm
150 cm
135 cm
kula 5 kg 1.Wysiński Konrad
2.Malinowski Damian
3.Witulski Kamil
4.Kommisarczyk Stanisław
2002
2001
2001
2001
10,52m
9,87 m
9,76 m
8,84 m
rzut oszcz.
600g
1.Lange Robert
2.Koźmiński Patryk
3.Lech Rafał
4.Andrusiów Michał
2001
2001
2002
2001
28,92m
28,63m
28,33m
28,13m
rzut dyskiem
1,0 kg
1.Andrusiów Michał
2.Kępa Dominik
3.Kuc Grzegorz
4.Bocheński Jakub
2001
2001
2001
2001
33,51m
27,20m
26,23m
24,20m
Sztafeta 4×100 1 miejsce
2 miejsce
48,90
50,62
Konkurencja Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik
80 m.p pł. 1.Dobysz Natalia 2001 19,46
100m 1.Pacałaty Julia
2.Zbrzeźniak Weronika
3.Walinowicz Nikola
4.Łazor Agata
2003
2002
2002
2002
13,28
14,06
14,34
14,84
300m 1.Król Izabela
2.Wit Anna
3.Zabrocka Anna
2001
2002
2001
47,91
47,98
48,88
600m 1.Nerć Patrycja
2.Foltyniewicz Zofia
3.Jurkowska Julia
4.Szczepkowska Wiktoria
2003
2002
2001
2003
1,55,701,
56,19
2,09,662,
28,13
1000m 1.Tomaszewska Eliza
2.Zięba Martyna
2003
2001
4,05,12
4,20,29
skok w dal 1.Aleksandra Grygorowicz
2.Zbrzeźniak Weronika
3.Walinowicz Nikola
4.Chyl Julianna
2002
2003
2002
2001
4,17 m
4,05 m
4,00 m
3,94 m
skok wzwyż 1.Gawrych Klaudia
2.Łomakin Edyta
3.Mikelczuk Patrycja
4.Gwozda Agnieszka
2002
2002
2002
2003
150 cm
125 cm
120 cm
110 cm
kula 3 kg 1.Borowska Natalia
2.Kononowicz Magdalena
3.Kosior Michalina
4.Osicka Wiktoria
2002
2001
2003
2001
9,45 m
8,94 m
8,57 m
7,82 m
rzut oszcz.
500g
1.Rudnicka Anna
2.Cieślak Sara
3.Gręźlikowska Aleksandra
4.Kopczyńska Daria
2001
2002
2002
2002
24,94
22,68
17,48
16,98
rzut dyskiem
0,75kg
1.Łukasik Zuzanna
2.Borowska Natalia
3.Woldt Sandra
2002
2002
2004
31,40
29,55
26,50
Sztafeta
4x100m
1 miejsce
2 miejsce
58,04
64,20