Polska-Walia 3:0

W piątek 31 marca w Szczecinku odbył się rewanż  meczu towarzyskiego Polska – Walia reprezentacji U15.  Dwa dni wcześniej oba zespoły rywalizowały w Kołobrzegu, gdzie Polacy pokonali Walijczyków 4:0. Na szczecineckim stadionie grę lepiej rozpoczęli goście, jednak w miarę upływu czasu to młodzi reprezentanci Polski tworzyli bardziej dogodne warunki do zdobycia gola. Pierwszy raz bramkarza Cornfeya pokonał w 29. minucie Kacper Sadłocha, a  wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy (piłkarze grali 2×40 minut).  Po przerwie biało-czerwoni dwukrotnie jeszcze umieścili piłkę w bramce rywali, w której tym razem bronił Tyler. W 51. minucie celnie główkował Filip Marchwiński, a w 73’ wynik spotkania na 3:0 ustalił Szymczak.  Mecz cieszył się sporym zainteresowaniem kibiców, zapewne spragnionych wrażeń po zimowej przerwie.  Trybuny stadionowe wypełnili zarówno młodsi, jak i nieco starsi widzowie. Trzeba dodać że pogoda naprawdę sprzyjała.

skład reprezentacji Polski::

Kacper Bieszczad, Jakub Niewiadomski, Łukasz Bejger, Jan Biegański, Michał Rakoczy, Nicola Zalewski, Marcel Wędrychowski, Jakub Kapuściński, Nikodem Niski, Krystian Rybicki, Kacper Sadłocha.

gracze rezerwowi: Dawid Rezaeian, Arkadiusz Baran, Jakub Kamiński, Łukasz Szramowski, Filip Szymczak, Filip Marchwiński, Bartosz Zynek, Nathan Wahlig.